GM Parens Rzeszów

Wojtek Polański B. Sc. – Koordynator Laboratorium

Kierownik Laboratorium Embriologicznego Lois Hole Hospital for Women w Edmonton, Kanada. Ukończył Wydział Zootechniczny Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie z dyplomem akredytacji przez Uniwersytet w Toronto. Wiedzę praktyczną z dziedziny fizjologii rozrodu oraz biotechnologiczne umiejętności laboratoryjne uzyskał pracując w wiodących placówkach naukowych w Polsce i Kanadzie.

Od 1995 roku rozpoczął pracę jako kliniczny embriolog w renomowanych centrach in vitro w Michigan, Kalifornii i Nowym Jorku. Będąc uznanym specjalistą pracował jako konsultant projektując szereg nowych laboratoriów in vitro w USA, Polsce i Nigerii. Jego obecne zainteresowania skupiają się na pracach wdrożeniowych mrożenia oocytów, w tym techniki witryfikacyjnej, do klinicznej praktyki.

Jest członkiem ESHRE (European Society for Human Reproduction and Embryology), ASRM (American Society for Reproductive Medicine), CFAS (Canadian Fertility and Andrology Society) i ABB (American Board of Bioanalysts).

Mgr Izabela Korowaj – Kierownik Laboratorium

Ukończyła z wyróżnieniem Biologię ze specjalizacją biologia eksperymentalna na wydziale Matematyczno-Przyrodniczym na Uniwersytecie Rzeszowskim w Rzeszowie, studia podyplomowe z biologii molekularnej na wydziale Biotechnologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz studia podyplomowe z analityki medycznej na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

Jest członkiem ESHRE (European Society for Humman Reproduction and Embryology). Uczestniczyła w konferencji naukowo-szkoleniowej „Diagnostyka niepłodności –czynnik żeński i męski” oraz w Konferencji European Society of Human Reproduction and Embryology, 27th Annual Meeting w Sztokholmie, 28th Annual Meeting w Stambule, 29th Annual Meeting w Londynie. Wyszkolona przez Wojtka Polańskiego, głównego Embriologa Lois Hole Hospital for Women w Edmonton (Kanada). Posiada tytuł diagnosty laboratoryjnego potwierdzony wpisem do ogólnopolskiego rejestru diagnostów laboratoryjnych. Posiada certyfikat embriologa klinicznego ESHRE.

Mgr Anna Wyżykowska-Kosior - Specjalista

Ukończyła Biologię ze specjalizacją Biochemia na Wydziale Biologii i Nauk o Ziemi na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Praktyki zawodowe zdobyła w Laboratorium Kryminalistycznym Komendy Wojewódzkiej w Rzeszowie, staż odbyła w Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Strzyżowie.

Wyszkolona przez Wojtka Polańskiego, Głównego Embriologa Lois Hole Hospital for Women w Edmonton (Kanada). Jest członkiem ESHRE (European Society for Humman Reproduction and Embryology).


Warning: Unknown: open(/var/lib/php5/sess_eb235487fec062e7cfa49de7df0204a3, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5) in Unknown on line 0