Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 16384 of 17368 bytes written, possibly out of free disk space in /home/users/klinikamedicor/public_html/c_cms/app/lib/CacheManager.php on line 21
Parens Rzeszów - Centrum Leczenia Niepłodności
GM Parens Rzeszów

Szanowni Państwo,

Centrum Leczenia Niepłodności Parens powstało w 2004 roku w Rzeszowie pod nazwą Medicor Klinika Macierzyństwa. 

Powołując do życia Klinikę Macierzyństwa stworzyliśmy miejsce, gdzie pomoc znajdują pary bezskutecznie starające się o potomstwo. Przez osiem lat naszej działalności pomogliśmy wielu osobom w zdiagnozowaniu przyczyn niepłodności, leczeniu i powołaniu do życia długo wyczekiwanego dziecka.

 Kadra naszej placówki wciąż podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, uczestniczy przede wszystkim w szkoleniach zagranicznych; Klinika wyposażona jest w nowoczesny sprzęt niezbędny w diagnostyce i leczeniu niepłodności. Nie szczędzimy wysiłku i starań, aby nasza placówka spełniała światowe standardy. 

W 2011 roku Medicor Klinika Macierzyństwa  Rzeszów, Centrum Leczenia Niepłodności Parens Kraków oraz GMW Embrio Opole utworzyły Grupę Medyczną Parens. Ścisła współpraca z pozostałymi placówkami tworzącymi Grupę Medyczną, a także z Lois Hole Hospital for Women w Edmonton (Kanada) pozwala na sprawny i wielowymiarowy rozwój naszej placówki. Utworzenie GM Parens zbiegło się w czasie ze zmianą siedziby naszej placówki. Parens Rzeszów mieści się teraz przy ul. Podwisłocze 21 w nowoczesnym lokalu ściśle dostosowanym do potrzeb naszych Pacjentów. 

Wizyty Pacjentów z naszego regionu, z całej Polski, jak również z zagranicy utwierdzają nas w przekonaniu, że wysiłek wkładany w rozwój naszej placówki służy przede wszystkim Wam, często bezradnym i zagubionym w poszukiwaniu pomocy, mamy nadzieję przyszłym Rodzicom.

Jeśli bezskutecznie staracie się Państwo o dziecko od ponad roku, rozważcie Państwo wizytę w naszej Klinice. Wykorzystując naszą wiedzę i ogromne doświadczenie dołożymy wszelkich starań aby Państwu pomóc.

Z wyrazami szacunku,
lek. med. Tadeusz Mazurek
Prezes Parens
wraz z personelem

 


Warning: Unknown: open(/var/lib/php5/sess_0c09e1a6ab484ad77932ce0d8490b406, O_RDWR) failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php5) in Unknown on line 0